Nowy plac zabaw w centrum Obrytego
Z radością informujemy, że już wkrótce ruszają prace przy budowie nowego, nowoczesnego placu zabaw przy Urzędzie Gminy w Obrytem!
Będzie to przestrzeń stworzona z myślą o bezpiecznej, aktywnej i radosnej zabawie najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W ramach inwestycji przewidziano:
*Nową zieloną przestrzeń – zadbane trawniki, nasadzenia i estetyczne otoczenie
*Kolorowe i bezpieczne urządzenia zabawowe, m.in. zjeżdżalnie, karuzela, huśtawki (w tym „ptasie gniazdo”) i bujaki sprężynowe
*Zestawy sprawnościowe, które zachęcą dzieci do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu
*Bezpieczne nawierzchnie poliuretanowe, chroniące przed upadkiem
*Nowe ławki i kosze do segregacji śmieci, by rodzice mogli wygodnie odpocząć, a plac pozostał czysty
*Ogrodzenie i furtki, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy
*Estetyczne alejki z kostki brukowej i nowe schody, ułatwiające dostęp do placu
*Inwestycja jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
w ramach Instrumentu zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.
To nie tylko inwestycja w infrastrukturę, ale przede wszystkim – w uśmiech i rozwój naszych dzieci, w miejsce, które będzie tętniło życiem i radością.


