08.12.2025

Święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na terenie Gminy Obryte

4 grudnia Święty Mikołaj wraz z Wójtem odwiedził przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych w Zambskach Kościelnych, Sokołowie Włościańskim, Gródku Rządowym i Obrytem.
Od samego rana dzieci wypatrywały gościa, a dźwięk dzwoneczków zdradził, że jest już bardzo blisko.
Przedszkolaki i uczniowie przygotowali piękne występy- piosenki, wierszyki i mnóstwo uśmiechów!
W podziękowaniu Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami oraz specjalnymi upominkami do zabawy dla najmłodszych. 
To był dzień pełen radości, magii i świątecznego ciepła.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli stworzyć tę wyjątkową atmosferę!

12456688991112131415151612147612325623456711